#2 Poradnik- Turnieje

Discussion in 'Pytania i odpowiedzi, Mechanika gry' started by Dawid Darecki, Aug 26, 2011.

 1. 148716

  Dawid Darecki Classic Tour New Member

  Messages:
  15
  Likes Received:
  1
  ok macie kase macie sztab , co z turniejami ?

  [​IMG]

  zaczynamy wszyscy tak samo czyli praktyka meczowa 100 która nam spada codziennie o 1. należy zapisywać się do turniejów rangi entry lub trainee bo to są turnieje dla początkowcyh.
  nie ma sensu zapisywać się do challengera nawet jeśli się załapiecie bo będzie wolny slot. po prostu nie warto i tyle wiem to z doświadczenia.
  zapisujemy się na 2 tyg przed, czyli przykladowo mamy dzis tydzien 10 ,dzień 2 i możemy zagrać dopiero w 12 tygodniu a więc wchodzimy ,
  kalendarz wybieramy tydzień 12 ( czyli zawsze 2 tygosdnie do przudu) i zapisujemyu się do turnieju entry.
  warunek jest jeden. praktyka meczowa musi się utrzymywać na poziomie powyżej 85. jeśli zacznie nam spadać poniżej to nasza wydajność będzie niska i będziecie przegrywać mecze które można było wygrać.
  100 na starcie a minimum 85 tark więc czekamy aż będzie 92 praktyki meczowej w tym czasie ostro trenując i przy 92-93 zapisujemy się do turnieju za 2 tygodnie(czyli 6 dni realnego czasu)

  jeśli chodzi o taktyke to sami musicie do tego dojść , nie wolno zdradzać taktyki bo grozi to banem(trwalym usunieciem konta) żeby było fair play.
  z własnego doświadczenia od razu mówię że taktyke najlepiej ćwiczyć poprzez sparingi z graczami lepszymi.(np mamy av=średnią 60 to szukamy rpzeciwnika z av 65-70 tak o 10 większą)
  gramy z nimi powiedzmy codziennie i widzimy postępy jeśli każdego dnia coś zmienimy zobaczyciue po wyniku czy było lepiej czy gorzej. jak znaleźć takiego przeciwnika ? albo wystawić sparing z kryteriami av albo dogadać się z kimś porprosić doświadczonego gracz.

  zapraszam również na stronę [link]http://www.ot-polska.pl[/link] na której dowiecie się jak trenować i znajdziecie ogólne informacje o grze których nie ma w poradniku
  Wietek Grochow likes this.

Share This Page