Pomysły na zmiany w grze- rozmowa ogólna

Discussion in 'Pomysły i sugestie' started by Sławek Marel, Aug 20, 2015.

  1. 10000341

    Sławek Marel Speed Tour Active Member

    Messages:
    125
    Likes Received:
    103
    Witam wszystkich, każdy wie jaka jest sytuacja w grze. Gra jest LOTERYJNA. No może oprócz naszej gwiazdy Maćka Kusińskiego którego notabene niektórzy uważają za multi Daniela Mecke :D- niewykluczone że tak jest. Parę dni temu założyłem na ogólnym forum taki temat:

    http://forum.onlinetennis.net/index.php?threads/when-engine-get-a-change.10000603/

    W tym temacie Maximo dał dobry pomysł by poprawić grę, takie polączenie taktyki indywidualnej z boosterami ale za darmo i bez potrzeby bycia ciągle zalogowanym. Tutaj link do jego tematu:

    http://forum.onlinetennis.net/index.php?threads/extra-bonusses-during-matches.10000615/

    Chciałbym was prosić o wsparcie dla tego projektu ponieważ uważam że to bardzo dobry pomysł. Daniel na pewno spojrzy na to łaskawym okiem gdy zobaczy nasze zaangażowanie w tą sprawę. Chciałbym byśmy w tym wątku zaproponowali swoje propozycje zdarzeń / ewentów na które chcielibyśmy rozkładać punkty. Ogólnie jak się zapatrujecie na ten pomysł? Z tego co wiem z tajnych przecieków ;) będzie w niedługim czasie kilka innych nieistotnych kosmetycznych zmian- podobnych do tej ostatniej z kalendarzem. Myślę że to o co was proszę w tym wątku jest o niebo ważniejsze.
    Pozdrawiam i myślę że wspólnie wymyślimy coś sensownego. Wtedy jedna osoba z najlepszym angielskim przetłumaczy i wstawimy do ogólnej dyskusji.
  2. 10016983

    Dawid Perry Speed Tour New Member

    Messages:
    21
    Likes Received:
    12
    Witam,
    Sluchajcie, nie zrazajcie sie, ze to kolejny pomysl na nic, sprobujmy razem wymyslic jak najwiecej zdarzen w grze, ktore moglyby byc nagradzane punktami, ja napisze swoje, ktore wymyslilem wczoraj ze Slawkiem.
    - punkty za fitness - w sytuacji, gdy przeciwnikowi spada kondycja ponizej 85%
    - punkty za asy w grze - gdy zaserwujesz np: osiem asow; ilosc do przemyslenia, zalezy ile wypada srednio w grze, tak by nie bylo za latwo zdobyc bonus.
    - punkty za bledy przeciwnika, zarowno te niewymuszone, jak i podwojne bledy - uwazasz, ze zrobisz mniej bledow niz przeciwnik? to mozesz zaryzykowac i dodac sobie punkty do tego zdarzenia.
    - punkty za tb - wiadomo, w sytuacji, gdy dochodzi do tie breaku w meczu.
    - punkty, gdy masz break point
    - punkty, gdy przeciwnik ma break point
    - punkty za wygrany mecz atp - wygrales w sezonie jakis turniej, do meczu mozesz sobie dodac punkt, to by tak jakby nagradzalo forme zawodnika.
    - punkty za ostatni set
    - punkty za wolej w meczu

    Maxi chyba proponuje 30 punktow do rozlozenia? Ja bym pomyslal nad 15, w tym na jedno zdarzenie z mozliwoscia przypisania max 5, minimalnie 3 punktow.

    Dawajcie pomysly. Moze ktos ma fajniejsze?
  3. 10000341

    Sławek Marel Speed Tour Active Member

    Messages:
    125
    Likes Received:
    103
    - dodatek punktowy do rakiet- grasz zwykłą rakietą? tu możesz sobie ją dozbroić :)
    - dodatek punktowy do butów - j.w
    - punkty za wysoką motywacje - mam większą motywację - dodatek który pozwoli to wykorzystać
    - punkty za mniejszą motywacje - wzywam psychologa i już czuję ze mogę wygrać
    - wygrałem seta do zera- może w kolejnym to powtórzę?

Share This Page